Jump to content
Sign in to follow this  
PRINCEWAR

Cerere grad forum

Recommended Posts

• Cum te numești? Câți ani ai? Din ce oraș ești? Descrie-te în câteva cuvinte și lasă-ne o modalitate de contact.
  • Stefan Mihai 13 ani Bucuresti pai sunt mai nervos cand tipa cnv la mine nu sunt asa de zambaret si cam asta,, ma puteti contacta pe fb Stefan Mihai 
  • De ce dorești acest grad? Consideri că ai experiența necesară exercitării acestui acces?
  • Sa ajut aceasta comunitate,, Nu am cine stie ce experienta dar invat repede
  • Pe ce secțiune ți-ai dori să activezi în principal și de ce? Faci parte dintr-un proiect anume? Oferă-ne câteva detalii.
  • pai pe seciuntea mea acl mai mult pt ca este sv meuu... nu fac parte dintr-un proiect.. n-am ce detali sa ofer:D
  • -
  •  
  • Cât timp petreci pe forum?
  • 5-6 ore pe zi 
  • Ai avut vreun conflict cu un membru din Administrația AFKCS Romania(dacă "da", cu cine?)? Ce părere ai despre administrație și ce ai schimba?
  • Da cu .HALLEN. si cu CiocolataZEW este o echipa deosebita
  • Ce propunere ai pentru forumul nostru pe care dorești să o expui? Ce ți-ar mai place să fie schimbat/îmbunătățit?
  • Este unu deosebit si imi place,, nu as vrea sa scimb cam nimic doar ca as baga niste zapada asa pe fundal ar fi tare
  • Urmezi cursurile unei instituții(dacă "da", ce profil?) sau lucrezi într-un domeniu(dacă "da", care?)?
  • Nu urmez cursuriii.. nu lucrez nicaieri. deocamndata

Acceptat.

In legatura cu zapada, am mai avut propuneri, dar pe tema asta, nu poti adauga ninsoare deoarece se bug-uieste rau de tot.

Apuca-te de treaba pe facut posturi imediat ce-ti pun gradul.

Nu ar strica daca ai aduce ceva membrii si daca ai aduce si membrii care au servere ar fi perfect.

Lock.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...